kvetinová výsadba

ZELEŇ

Bleskovky:

V sobotu 16. februára upravené trate Králiky - Kordícka zvážnica - Kordíky (aj Hrbočky a Tabla po lavínu), Králiky - Skalka, Králiky - Hostinec. V piatok 15. februára upravené trate Králiky - Chata nad Tajovom - Kordíky, Šachtičky - Donovaly a okruh v Areáli zimných športov aj so stopou na klasiku. 

V sobotu 16. februára pokračujeme v Areáli zimných športov s bezplatnou výučbou bežeckého lyžovania pre verejnosť. Kurzy v trvaní 60 minút začínajú o 10:00 a 11:00 a nie sú nijako vekovo obmedzené. Ľubomíra Kalinová, ktorá kurzy viedla doteraz, sa túto sobotu nemôže zúčastniť. Zastúpi ju Miroslava Ladiková. Pre zachovanie kvality výučby je maximálny počet účastníkov kurzu 20. Dopredu však nevieme odhadnúť účasť, preto budú záujemcovia po prekročení kapacity presunutí na nasledujúci kurz. V prípade veľkého záujmu sa bude konať aj tretí kurz o 12:00.

Ľadová plocha je až do odvolania zatvorená!!!

Otváracie hodiny Areálu zimných športov: Pon. - Pia. 7:00 - 19:00, víkendy a sviatky 9:00 - 17:00. Bežecká trať je upravovanná denne.

Harmonogram ošetrovnia drevín a krov v 6. týždni

Harmonogram ošetrovnia drevín a krov v 6. týždni

V šiestom týždni (4.2. - 10.2.2019) plánujeme nasledovné práce na úseku údržby verejnej zelene:

 

 

 

ulica plánovaný výkon
ulica M. Rázusa ošetrenie guľovitých javorov
ulica 9. mája ošetrenie guľovitých javorov
ulica Sládkovičova ošetrenie tisov, odstraňovanie suchých a poškodených konárov stromov, presvetľovací rez krov
ulica Cesta na Štadión odstraňovanie suchých a poškodených konárov stromov, odstraňovanie pňovej výmladnosti
ulica Rudohorská zmladzovacie a presvetľovacie rezy krov.

 

 Upozorňujeme, že k zmene prác uvedených v harmonograme môže dôjsť z dôvodov nepriaznivého počasia a daných nečakaných, prioritných úloh !

06.02.2019 08:43