Bleskovky:

Príjem z dobrovoľnej zbierky bol v siedmom týždni v sume 131,60 €, celkovo je k 19.02. vyzbieraná suma 683,34 €.

Všetkým prispievateľom ďakujeme !

Areál zimných športov upravený v utorok 20.02 o 9:00.

Pondelok 19.2. upravené trate Králiky - Skalka, Králiky - Hostinec, Králiky - Tajov, bežecký areál.

Nedeľa 18.2. upravené trate Králiky - Malachov po prepadlisko, Kordícka zvážnica.

Piatok 16.2. upravené trasy Šachtičky - Donovaly.

Otvorenie telocvične Magurskej 28.10.2017

V sobotu 28.10.2017 sa oficiálne otvorila zrekonštruovaná telocvičňa Magurská. Pri tejto príležitosti sme v spolupráci s Oblastným futbalových zväzom Banská Bystrica zorganizovali turnaj prípraviek za účasti viacerých významných osobností. Zahájenie turnaja spolu so slávnostným prestrihnutím pásky sa uskutočnilo za účasti primátora Mesta Banská Bystrica Jána Noska, prednostu Mestského úradu Martina Adamca a riaditeľa ZaRESu Ivana Šaba.

Slávnostný výkop zahájil bývalý futbalový reprezentant Vratislav Greško. V telocvični sa vďaka príspevku z mestského rozpočtu podarilo zrekonštruovať osvetlenie, vymeniť okná a športový povrch, ktorý si ako prví mohli vyskúšať práve malí futbalisti z Banskej Bystrice a okolia. Na turnaji sa predstavilo osem družstiev, z ktorých sa najlepšie darilo družstvu z Brusna, ktoré turnaj vyhralo bez jediného zaváhania. Druhí skončil tím zo Seliec a tretie miesto obsadil chalani B družstva Brusna. Najlepším strelcom turnaja sa stal Jakub Kútny z Ľubietovej, najlepším brankárom Adam Kračán z Jupie FŠMH, najlepším hráčom Jakub Račák z Jakuba a najlepšou hráčkou Simona Králiková zo Seliec. Ocenení boli však aj najužitočnejší hráči z každého družstva tiež všetci prítomní tréneri.

30.10.2017 11:25